Sponsorlu Bağlantılar

Görüntülü konuşma sevenlerin çok hoşuna gidebilecek bir program olan CyberLink YouCam ile çevrimiçi video konuşmalarınızı daha güzel ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger, AOL Instant Messenger, ve Skype ile uyumlu olan bu program ile webcam’inizi çok daha dikkat çekici biçimde kullanabilirsiniz. Ve bununla beraber görüntülü konuşmalarınız daha eğlenceli hale gelecek. YouCam ile çok güzel temalar kullanabilir ve görüntülü konuşma yaptığınız kişiye olmadığınız bir yerdeymişsiniz izlenimi vereblirsiniz.
Oldukça kolay kullanımı olan YouCam araçları ile bu programı kullanmakta da zorlanmayacaksınız. Yeni avatarlar, imaj dosyaları ve video klipleri yapabileceğiniz bu güzel program ile isterseniz webcam’inizden görüntüleri alıp üzerinde oynamalar bile yapabilirsiniz. Bir çok efekt desteği olan bu program ile webcam’iniz ile daha fazla uğraşmak isteyebilirsiniz.

Versiyon 2.0
Dil İngilizce
Boyut 44.94 Mb
Lisans 1
Süre 30
Sistem Windows 2000/2003/XP/Vista

CyberLink YouCam 2.0 download, CyberLink YouCam 2.0 program indir, CyberLink YouCam 2.0 – indir, CyberLink YouCam 2.0- ücretsiz indir