Sponsorlu Bağlantılar

Programın adı : Miro

Programyukleindir.com

Sponsorlu Bağlantılar

Her türlü medya dosyasını oynatabileceğiniz eski adıyla Democracy Player olarak tanıdığımız Miro sahip olduğu birçok farklı özellik ile ücretsiz medya oynatıcıları arasında işlevselliği ile ön plana çıkan alternatif bir araç.

Tüm medya dosya formatlarını destekleme, internet tv kanallarına kayıt olma ve izleme, tam ekran online video özelliği, geniş HD video ağı ile en kaliteli görüntüyü yakalama, BitTorrent desteği ve YouTube videolarını indirme gibi birçok özelliği Miro içerisinde bulup faydalanabilirsiniz.

Bilinen oynatıcılara yeni bir alternatif olarak güçlü bir şekilde gelişimine devam eden Miro Mozilla Firefox ve VLC Media Player programlarının bir kombinasyonu olarak açık kaynaklı olarak geliştiriliyor. Bu ücretsiz program ile internet video oynatıcısı gereksiminizi rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Miro internet üzerinden video izlemeyi daha kolay ve eğlenceli hale getirirken popüler ve güncel konularla ilgili beslemeleri size sunabiliyor. Gelişmiş video arama seçenekleri ile aradığınız tüm videolara rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve en beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza indirebileceğiniz Miro sahip olduğu basit ve sade arayüz ile kolaylıkla kullanılabiliyor.

Not: TAMindir.com üzerinden indireceğiniz dosya Miro için üretici tarafından yayınlanan çevrimiçi kurulum dosyasıdır. Kurulum sırasında yükleyici paket internet üzerinden 30 MB boyutunda dosya indirecektir.

Programyukleindir.com daki Miro adlı program hakkında bilgi yukarıda verilmiştir.

Miro programı hakkında daha fazla bilgiye sahip isterseniz sitenin “Arama” kısmında dilediğiniz programı yazıp Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Şayet Miro programını beğenmediyseniz siteniz sağ üst tarafındaki “Kategoriler” kısmından dilediğiniz programı seçip indirebilirsiniz.

Miro programı ile ilgili gelişmeleri takip etmek için sitemizi tekrar ziyaret edin. iyi indirmeler !

Miro programını indir, Ücretsiz internet televizyonu, Hd Video Oynatıcı, Miro programını yükleme,

Programı indir