Sponsorlu Bağlantılar

Tüm zamanların en sıra dışı oyunu olan Grand Theft Auto serisinin San Andreas şehrinde geçen oyunu bayağı bir ses getirmişti. Birkaç ülkede bu oyunun yasaklanması da olayın tuzu biberi oldu. Oyunda insan hayatının hiç mi hiç değeri yok diyebilirim. Sadece paraya önem verilen bir atmosferi, kara paraları, küfürlü ortamları kapsıyor. Oyunun atmosferi bize yabancı. Zenci mahalleleri, zengin semtleri, çete savaşları, çetelerin renkleri gibi olaylar mevcut. Her mahallenin kendi çetesi var. Kendi renkleri var ortalıkta aptal aptal geziyorlar. Buna karşın oyunun sayısız özelliği var. Hepsini burada anlatmak mümkün değil. Oyunumuzda diğer GTA serilerine karşın bir takım Sims özellikleri var. Her gün çalıştığımız bir işimiz olabiliyor. Pizzacılık gibi, sürekli yersek şişmanlıyoruz. Bazı çete savaşlarında duvardan atlayıp kaçabilmemiz için çevik olmamız lazım. Tabi bunun için Body Salonları var. Koşu bandında sürekli çalışarak staminamızı artırabiliriz. Aynı zamanda yağ yakarak incecik çevik bir adam oluruz. Polislerden kaçarken Maykıl Cansın dan kaçan hırsız kadar hızlı oluruz. Sadece hız yetmez tabiî kide. Aynı zamanda kas çalışmayı ihmal etmeyin. Çünkü iki yumrukta yere serilmek istemezsiniz. Dövüş teknikleri de öğrenmeniz ve combo yapmanız mümkün. Bunun dışında pek bir yenilik yok. Şehir diğer oyunlardan beş kat daha büyük. Büyük şehirler ve bunlara bağlı küçük kırsal kesimler var. İçinde kaybolacağınız ormanlar yolunuzu bulabilmeniz için tabelalar var. Ayrıca sayısız görev ve oyunun uzunluğu tatmin edici. İyi eğlenceler.

Sponsorlu Bağlantılar

Gta İstanbul City

En Popüler bilgisayar oyunu olan GTA Vice City için hazırlanmış olan istanbul eki oyuna farklı bir tat katmak için bulunmaz fırsat.

Önemli Notlar: Oyun istanbul şehri olmuyor, yalnızca bölgelerde değişiklik var

Türkçe  gtastanbulcty.rar 8.4 MB

DOWNLOAD GTA İSTANBUL CİTY

GTA San Andreas %100 Save

Büyük zevkle oynadığımız ve görevlerini bitirmek için saatlerimizi verdiğimiz Gta Sanandreas’i hiç zorlanmadan görevleri bitmiş halde oynamaya ne dersiniz?

Bu yama ile Gta Sanandreas görevleri %100 bitmiş duruma gelmektedir, yani bir anlamda San andreasın bitirilmiş save dosyasıdır…

indirmek için tıklayın.

GTA San Andreas Türkçe Yama İndir

GTA San Andreas oyununun türkçe yamasıdır. Bu yama ile oyun %90 oranında Türkçeleşmektedir.

indirmek için tıklayın.