Sponsorlu Bağlantılar

Mp3 artık hayatımızın bir parçası oldu. Gerek evimizdeki bilgisayarımızda gerek mp3 çalarlarda   gerekse cep telefonlarında sıkça mp3 kullanıyoruz. Zaman zaman bu mp3′lerin (mesela şarkılarınızın)  bazı yerlerini kesmek , istediğiniz yerlerinden parçalamak isteyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere mp3 leri istediğiniz gibi kesmeye yarayan birkaç tane ücretsiz(freeware) programı tanıtacağız. Bu programların hepsi bedava yani dilediğiniz kadar para ödemeden ücretsizce kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte Bedava  Mp3 Kesme Programları

AIV MP3 cutter 1.5     (6.6 MB)

MP3 müzik parçalarınızın sadece belirli bir bölümünü kesmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Bu küçük parçaları cep telefonunuzda, bilgisayar açılışında vb kullanabilirsiniz.

İndir

MP3Cutter 4 b 534 ( 339 KB)

MP3Cutter programı ile mp3 dosyalarınızın belirli bölümlerini kesebilir ve farklı bir dosya olarak kaydedebilirsiniz. Yapmanız gereken işlem programı indirip, açtıktan sonra “Import” kısmından mp3 dosyanızı seçmek, program içerisinde gözüktüğünde tıklayıp çalıştırmak, keseceğiniz bölümlerin başını ve sonunu orada gösterilen ok işaretleri ile belirlemek ve altında yeralan disket simgesiyle kaydetmek.

İndir

bedava mp3 kesme, bedava mp3 kesme programı, free mp3 kesme programı, mp3 bölmek, mp3 kesen programlar, mp3 kesme programı, mp3 kesme programı free, mp3 kesmek, mp3 kesmek istiyorum, mp3 kesmeye yarayan programlar, mp3 nasıl keserim, mp3 nasıl kesilir, mp3 parçalama, mp3 şarkiyi kesmek, müzik kesmek, müzik parçalarını kesmek, şarkilari kesme programı