Sponsorlu Bağlantılar
Ürün Adı

Genç Gezginin Dünya Turu VCD Seti, Genç Gezgin, VCD Seti, Okula Yardımcı VCD Setler

Fiyatı : 22,88 TL + KDV

Genç Gezginin Dünya Turu VCD Seti Özellikleri :

İlköğretim 1 – 2 – 3 Hayat Bilgisi
İlköğretim 4 – 5 Sosyal Bilgiler

Çocuklar Genç Gezginin Dünya Turu ile dünya üzerinde sanal bir yolculuğa çıkacak, çizgi filmli, renkli ve eğlenceli bu dünya turunda gezecek, eğlenecek ve öğrenecekler. Üstelik evden uzaklaşmadan. Bilgisayarlarının başında…

Çocuklar! Dünyanın tüm ülkelerini dolaşacak ve ünlü tarihi eserlerin gizli kalmış öykülerini öğreneceksiniz. Hazırlıklı olun! Dağlara çıkacak, balta girmemiş ormanlarda gezineceksiniz. Yorulmak yok! Şimdiye kadar görmediğiniz bitkilerin nerelerde yaşadıklarını öğrenecek, birbirinden sevimli hayvanlarla dostluk kuracaksınız.


Daha fazla beklemeyin, çantanızı hazırlayın, pasaportunuzu son kez kontrol edin. Hayatınızın ilk macera dolu yolculuğuna çıkmak üzere geri saymaya başlayın.


Canlandırılmış Haritalar
Tüm kıtalar… Dünyadaki önemli nehirler, göller ve dağlar. Dünyanın değişik yerlerinde yaşayan sevimli hayvanları ve değişik bitkileri tanımak çocuklar için hem çok faydalı, hem de heyecan verici olacak.

Tarih

Ülkelerin tarihleri ve ünlü tarihi eserleri hakkında detaylı bilgiler. Çocuklar, uçakla ya da gemi ile yapacakları eğlenceli geziler sonrasında, gezdikleri yerlerin kartpostallarını sevdiklerine gönderebilecekler.


400den Fazla Açıklama Penceresi

Genç Gezginin Dünya Turu çocukların dünya üzerindeki ülkelerin coğrafi, ekolojik ve kültürel özelliklerini, tanımalarını sağlar.


Yüzlerce Aktivite

Gençler için çok hareketli, çok eğlenceli ve eğitici bir dünya turu başlıyor… Oyunlar, harita becerilerini geliştiren aktiviteler…

Genç Gezginin Dünya Turunda bulunan tüm yolculuklara çıkıp, gerekli tüm keşifleri yapabilirseniz Genç Gezgin ünvanını kazanacaksınız. Bu ünvan size yeni maceraların, yeni bilgilerin ve yeni başarıların anahtarını sunacak.

Tarih: Ülkelerin tarihleri ve ünlü tarihi eserleri hakkında detaylı bilgiler…
Coğrafya: Dünya üzerindeki tüm ülkelerin coğrafi ve ekolojik özellikleri, kültürleri…
Sosyal Bilgiler: Tüm kıtalar… Dünyadaki önemli nehirler, göller ve dağlar…