Etiket: windows sistem onarma programı,windows onarma programı download,windows onarma program indir,windows 7 onarma programı,windows onarma programı indir,bilgisayar onarma programı,windows tamir programı,windows 7 tamir yaması

windows_registry_repair_pro-28530.gif (780×568)

Windows Repair bir Windows onarım aracıdır. Kayıt hataları ve dosya izinleri dışında Internet ExplorerWindows UpdateWindows Firewall ve daha fazlasıyla ilgili hataları teker teker tarayarak onarır.

Aynı zamanda Windows Repair ile kullandığınız Windows’unuzu orjinal ayarlarına döndürebilirsiniz. Program hala yeni bir program ve günden güne geliştirilmeye devam ediyor. Programın içerisinde bir başlangıç rehberi bulunmakta ve yapmanız gerekenleri adım adım anlatıyor. Şu an için sadece İngilizce dil desteği var. Bu nedenle eğer istenenleri tam olarak anlamıyorsanız programı kullanmanızı önermiyorum.

indir.png (250×61)

Installer (5.30 MB)

 – Mirror #1 MajorGeeks.com

 – Mirror #2 OlderGeeks.com
 – Mirror #3 BleepingComputer.com
 – Mirror #4 TechSpot.com

 – Direct Download

Portable (3.36 MB)

 – Mirror #1 MajorGeeks.com

 – Mirror #2 SnapFiles.com
 – Mirror #3 OlderGeeks.com
 – Mirror #4 BleepingComputer.com
 – Mirror #5 TechSpot.com

 – Direct Download

Winfix Windows 7 Onarma Aracı

windows 7 / vista için windows onarma programcığı. windows explorer ile sıkıntınızmı var internet explorer & Bağlantı? windows media ? bu sıkıntılarınızı winfix ile düzeltebilirsiniz içersinde 50 ye yakın fix ler var ücretsiz bu sürüm ile windowsun viruslerden kaynaklı hatalarını düzeltebilirsiniz.
özellikle windows ekranı kararmış siyah ekran olan sistemleri düzeltiyor.

FixWin v 1.12.

We are pleased to release a first-of-its-kind application for Windows 7 & Vista: FixWin. FixWin is a 529 KB freeware portable application to repair & fix common Windows annoyances & issues.

The solutions to repair and fix 50 common Windows annoyances, issues & problems have been categorized under 5 tabs, viz : Windows Explorer, Internet & Connectivity, Windows Media, System Tools & Misc Additional Fixes.

It has been tested on Windows 7 & Vista, 32-bit and 64-bit versions.

We first suggest that you run the System File Checker Utility.

Next we urge you to create a System Restore Point.

Having done that, apply at most one fix at a time and restart your computer.

FixWin is freeware and can be freely used for any personal non-commercial purposes only. It is supplied “as-is”. The publisher or the author assumes no liability for damages, direct or consequential, which may result from the use of this software.

All product names, logos, and trademarks are acknowledged as the registered intellectual property of their respective owners.

FixWin has been developed for The Windows Club by Ramesh Kumar. FixWin v 1.1 fixes minor bugs.

HomePage: http://www.thewindowsclub.com/repair…fixwin-utility

mirror : http://fixwin.en.softonic.com/download