Sponsorlu Bağlantılar

Anahtar Kelimeler : Taylor Lautner, Taylor Lautner kaç yaşında, Taylor Lautner hayatı, Taylor Lautner kimdir?, Taylor Lautner yaşı kaç, Taylor Lautner biyografisi, Taylor Lautner hakkında, Taylor Lautner tanıyalım, Taylor Lautner nereli, Taylor Lautner hakkında yazılanlar, Taylor Lautner sağlığı, Taylor Lautner cilt bakımı, Taylor Lautner saç modeli, Taylor Lautner güzellik sırrı, nerede doğdu, biyografiler…

Taylor Lautner Biyografisi


Bu Biyografi 3871 Kez Görüntülendi.
Mesleği: Sinema Oyuncusu
Doğum Yeri: Michigan, A.B.D.
Doğum Tarihi: 11 Şubat 1992

Taylor Daniel Lautner, 11 Şubat 1992’de Grand Rapids(Michigan)’de doğdu.

Sponsorlu Bağlantılar

Taylor Lautner, 6 yaşından itibaren Fabiano’s Karate School’a karate kursuna gitmeye başladı, genelde turnavalarda kazanan isim oluyordu.

Taylor Lautner, Junior World Forms and Weapons champion gibi bir turnuva dahilinde 3 altın madalya kazanmayı bildi.

Taylor Lautner, 2003 yılında henüz 11 yaşındayken NASKA’s Black Belt Open Forms’da dünyanın 1 numarası olmayı başardı. Ve henüz 12 yaşında siyah kemeriyle 3 defa Junior World Championships’e katılmıştı.

Taylor Lautner 7 yaşındayken savaş sanatları hocası onu Burger King Reklamı için rol seçimlerine gitmek için ikna etti. Fakat başarısız oldu.

Taylor Lautner 10 yaşındayken Los Angeles’a yerleşti. Her ne kadar arkadaşları ve çevresinden uzak kaldıysada onun için yeni bir sayfaydı bu.

Taylor Lautner My Wife and Kids(2001), Summerland(2004), The Bernie Mac Show(2001), The Nick & Jessica Variety Hour(2004) adlı TV yapımlarında rol aldı.

Taylor Lautner 2005 yılında 13 yaşındayken The Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D’yapımında ‘Sharkboy’ ve Cheaper by the Dozen 2′ adlı yapımda ‘Elliot Murtaugh’ rollerini canlandırdı.

Taylor Lautner, boş zamanlarında Futbol ve Beyzbol oynamayı seviyor.

Taylor Lautner, Twilight (2008)’da Jacob Black rolünü canlandırdı.

Taylor Lautner, her ne kadar yetişkinlik halinde sinema hayatına devam etmek istiyorsa da, ileride bir film senaryo yazarı veya yönetmen olma hayallerine sahip değil.

Anahtar Kelimeler : Taylor Lautner, Taylor Lautner biyografi, Taylor Lautnerin biyografisi, Taylor Lautner biyografisi, Taylor Lautner özgeçmişi, Taylor Lautner hayatı, Taylor Lautner hakkında, Taylor Lautner sağlığı, Taylor Lautner sağlık, Taylor Lautner tanıyalım, Taylor Lautner medyadaki yeri, Taylor Lautner resim, Taylor Lautner fan, Taylor Lautner nerede oturuyor, Taylor Lautner boyu kaç, Taylor Lautner kaç kilo, biyografiler…