Sponsorlu Bağlantılar

Anahtar Kelimeler : Ufuk Özkan, Ufuk Özkan kaç yaşında, Ufuk Özkan hayatı, Ufuk Özkan kimdir?, Ufuk Özkan yaşı kaç, Ufuk Özkan biyografisi, Ufuk Özkan hakkında, Ufuk Özkan tanıyalım, Ufuk Özkan nereli, Ufuk Özkan hakkında yazılanlar, Ufuk Özkan sağlığı, Ufuk Özkan cilt bakımı, Ufuk Özkan saç modeli, Ufuk Özkan güzellik sırrı, nerede doğdu, biyografiler…

Ufuk Özkan Biyografisi


Bu Biyografi 1808 Kez Görüntülendi.
Mesleği: Dizi Oyuncusu
Doğum Yeri: Almanya
Doğum Tarihi: 11-Nisan-1975

Ufuk, 11 Nisan 1975 yılında Almanya doğumlu tiyatro ve dizi oyuncusudur.Samsun Belediye Konservatuarı tiyatro bölümü – İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden 2001 yılında mezun olan sanatçı. Yaptığı işin eğitimini almış sanatçı deriz ya işte size Ufuk Özkan.

Sponsorlu Bağlantılar

Ufuk Özkan Oynadığı sinema filmleri Emret Komutanım – Şah Mat – Beyza’nın Kadınları – ve yeni vizyona giren Süpürr filmi.

Ufuk Özkan Oynadığı dizi filmler Benim Annem Bir Melek – Cesaretin Var mı Aşka – Ayda – Güzel Günler – Usame Bülbül ve Ben – Emret Komutanım – Bütün Çocuklarım – Ölümsüz Aşk – Çiçek Taksi ve tabiki son ve büyük çıkış yakaladığı Geniş Aile dizisi Cevahir karakteri.

Cevahir karakterinde Geniş Aile isimli dizide Sevecen biraz serseri bir kıza gönül vermiş komik cümleler kuran mahalle ağzıyla konuşan bir mahalle delikanlısını canlandırmaktadır.

Ufuk Özkan, bu işin mektebini görmüş eğitimini almış bir sanatçıdır ve ileride kariyerini çok daha yukarılara taşıyacağıda aşikardır. Kendisine sanat hayatında başarılar diliyor ve hep yukarılara doğru çıkmasını temenni ediyoruz.

Anahtar Kelimeler : Ufuk Özkan, Ufuk Özkan biyografi, Ufuk Özkanin biyografisi, Ufuk Özkan biyografisi, Ufuk Özkan özgeçmişi, Ufuk Özkan hayatı, Ufuk Özkan hakkında, Ufuk Özkan sağlığı, Ufuk Özkan sağlık, Ufuk Özkan tanıyalım, Ufuk Özkan medyadaki yeri, Ufuk Özkan resim, Ufuk Özkan fan, Ufuk Özkan nerede oturuyor, Ufuk Özkan boyu kaç, Ufuk Özkan kaç kilo, biyografiler…