Sponsorlu Bağlantılar

Kadınların sevdikleri alışkanlıkları öğrenip onları küçük küçük uygulmaya başlarsanız tüm ilişkinin anahtarını elinizde tutarsınız! İşte kadınları sevindiren alışkanlıklar

Erkekler kadınların sebepsiz yere ağlayan ve lüzumsuz herşeyden şikayet eden karmaşık yaratıklar olduklarını düşünürler. Fakat, işin aslı, kadınların aslında bu derece zor olmadıklarıdır. İstedikleri sadece biraz ilgidir. Bu yüzden, “Romantik hiçbirşey yapmıyorsun” tartışmalarından kaçınmak için edinmeniz gereken kadınların hoşuna giden birkaç alışkanlık vardır.

Kadınların hoşuna giden şu alışkanlıkları edinin ve bir daha şikayet ettiğini duymayın.

İltifat etmek

Herşeyden çok, bir kadın takdir edilmek ister. Kendine güvenen bir diva veya utangaç bir sevgili olsa da, yeteneklerinin ve varlığının farkedilmesini ister. Eğer ona özel olduğunu hissettirebilirseniz, onunla iyi bir başlangıç yaptığınıza emin olabilirsiniz. Ancak tek sorun iltifatlarınızın samimi olmasıdır.

Şişman görünmekten şikayet ettikten sonra giysileri içinde ne kadar harika göründüğünü söylemek birşey ifade edebilir ancak, bu tatlı dille onu kandırmak olur. Bunun yerine, onu savunmasız yakaladığınız bir anda kulağa samimi gelecek çok güzelsin” veya “yemeklerini çok seviyorum”  doğaçlama cümlelerle iltifat ederek onu avuçlarınıza alabilirsiniz.

Telefonla aramak

Belki sadece merhaba demek veya eğer planlarınız değiştiyse onu bundan haberdar etmek için veya geç kalacağınızı söylemek için arıyorsunuz. Önemli olan bir çaba gösterip telefonu kulağınıza götürüyorsunuz. Aramak bir ilişkinin sağlığı için önemlidir ve kadınların sevdiği birçok alışkanlıktan biridir. Saatler süren konuşmalardan bahsetmiyoruz; sadece kısa “merhaba” aramaları kadınınızı yatıştırmak için yeterli olan temel şeydir. Kadınlar iletişimi seven yaratıklardır ve gizli birşeyden haberdar olmayı severler. Böylece, arayıp peşinde olduğunu bilmesine izin verdiğinizde bu onu ne yaptığınızı meraklanmaktan kurtarır ve bize güvenin, merak edecektir.

Önceliği olmak

Herhangi bir gecede hatununuzla eğlenerek sakin bir gece geçirme ve onun ev yemekleri veya erkek arkadaşlarınızla poker oynamak konusunda seçim şansınız var. Zor tercih. Fark etseniz de etmeseniz de, kadınlar bu çözülmesi zor durumu takdir ederler. Erkek arkadaşlarınızla vakit geçirmek için kıvrandığınız halde onunla birlikte olmayı tercih ettiğiniz için takdir ederler.  Tüm planlarınızı sadece onun tatlı yüzünü görebilmek için öylece bir yana bıraktığınızda, ona özel ve önemli olduğunu hissettirirseniz ve bir kız için bundan daha iyi birşey yoktur.

Bu alışkanlıkla ilgili hatırlaması gereken şey, onu gerçekten ilk sıraya koymak için bunu istekli yapmanız gerekir. Erkeklerle geçireceğiniz vakitleri kaçırıyor olsanız da, birlikteyken tüm ilginizi ona vermeniz tüm bu prosesin anahtarıdır. Sadece keyfini çıkarın!

İlgi çekmek

Kadınların iyi dinleyicileri sevdiği klişesini bilir misiniz? İşte size bir ipucu: Çoğu klişeler doğrudur. Hassas, sadık, düşünceli erkekler korkunç derecede sıkıcı olabilmelerine rağmen, eğer karşındakinin söylediklerini dinleyip gerçekten ilgilenebilirseniz bu harika olur. Müthiş dinleme teknikleri birbirinizi tanımak için çok önemlidir.

Dinleyin, soru sorun ve söylediklerini hatırlayın. Onu dinledikçe hakkında daha çok şey öğrenecek ve daha da fazlasını bilmek isteyeceksiniz.

İlgilenmek sadece dinlemek değildir tabii ki. Saç kesimi, üzgün olduğunuz veya stresli olduğunu fark edebilmeniz çok daha iyi olacaktır. İlgi göstermek demek onunla ilgili olan biten herşeyle ilgilenmek demektir ve bundan daha büyük bir iltifat yoktur.

Sürpriz yapmak

Bir süre biriyle birlikte olan her kadın muhtemelen sizi keşfettiğini düşünecektir çünkü çoğu erkek aynı şekilde davranır. Böylece, onu beklenmedik bir hediye veya hoş bir randevu ile şaşırttığınızda, gerçekten özel birini bulduğunu düşünecektir. Bir kadın ayrıca ani bir telefon gibi sevecen görünen şeylerle de şaşırtılabilir.

Birini şaşırtmak zor birşeymiş gibi görünür fakat, aslında o kadar da zor değildir. Çoğu kadın erkeklerden bu kadar çok şey beklemez ve hepsi sıradanlığı affedebilir. Bu durumda, sadece onun için özel birşey yapma zahmetine katlanacaksınız.

Alışkanlığa alışın

Kadınların sevdiği alışkanlıklar hislerini etkileyenlerdir. Eğer ona saygı duyulduğunu, ilgilenildiğini ve özel olduğunu hissettiren adam olursanız, mutlaka etrafınızda dolaşacaktır.