Sponsorlu Bağlantılar

Aracınızın 2010 kasko değerlerinizi öğrenmek için öncelikle Motorlu Taşıtlar Vergi Dairesi’nin sitesine giriyoruz. Buradan siteye ulaşabilirsiniz.Siteye girince şu ekranla karşılaşıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Siteye girdikten sonra karşınıza gelen ekranda Kasko Değerleri seçeneğine basıyoruz.    Buradan ayrıca şu işlemleri yapabilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama

Kasko Değerleri

Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Borç Ödeme

MTV Ödeme Noktası Bankalar

Kasko sorgulama ekranından kasko yılını ve aracınızın markasını seçiyorsunuz.Sonra Sonuçlar düğmesine basarak sonucu öğrenebilirsiniz.

Dikkat: Gelen sonuç ekranında arabanızın modelini daha dolay bulmak için CTRL+F (Ctrl tuşuna basılı tutup F’ye basıp)  tuşlarına basarak ya da Düzen menüsünden Bul komutunu vererek arabanızın modelini daha kolay bulabilirsiniz.

NOT :  Sitede henüz 2009 bilgileri bulunmaktadır.Yakın zamanda 2010 kasko değerleri burada bulabilirsiniz.

2010 kasko hesapla, 2010 kasko hesaplama, 2010 kasko ogren, 2010 kasko sorgula, 2010 yili, 2010 yili kasko degeri, 2010 yili kasko degerleri, 2010 yili kaskosu, Alfa, araba, araba kaskosu, araç, arac kasko, Audi, audi kasko, bmc, bmw, bmw kasko, citroen, citroen kasko, dacia, dacia kasko, daewoo, Ferrari, Fiat, fiat kasko, Ford, Honda, honda kasko, hunday kasko, Hyundai, hyundai kasko, isuzu, kac lira, kaç para, kac tl, kasko, kasko degeri, kasko degeri ne kadardir, kasko degeri nedir, kasko degerleri, kasko fiyat, kasko hesaplama, kasko ogren, kasko ogrenme, kasko sorgulama, kasko ucreti, kasko ucretini bul, kasko ucretini hesapla, kasko ucretini ogren, kasko ucretini sorgula, kasko ucretleri, kaskosu, kaskosu ne kadardir, kaskosunu ogren, kia, lada, lada kasko, Land Rover, man, Mazda, mercedes, mercedes kasko, mersedes kasko, Mini, ne kadar, ne kadar bul, ne kadar hesapla, ne kadardir, Nissan, nissan kaskosu, OPEL, oto, oto kasko, otokar, OTOMOBİL, otomobil kasko, pejo kasko, Peugeot, peugeot kasko, Porsche, proton, renault, renault kaskosu, reno, reno kaskosu, Romeo, saab, SEAT, seat kasko, sitroen kasko, Skoda, Subaru, subaru kasko, Suzuki, tata, temsa, tofas, Toyota, toyota kaskosu, ucreti, Volkswagen, volsvagen, volsvagen kasko, volsvogen, volswogen kasko, VOLVO, volvo kasko, yili kaskosu