Sponsorlu Bağlantılar

Aytuğ Kolankaya, Doktorum, Doktorum / Kanal D, Doktorum Doktorları, Doktorum Eposta Adtresi,Doktorum Epostası, Doktorum İletişim, Doktorum İletişim Adresi, Doktorum İletişimi, Doktorum Programı,Doktorum Programı İletişim Adresi, Doktorum Programının Telefon Nosu, Doktorum Telefon Numarası,Doktorum.com, doktorum@kanald.com.tr, Dr. Aytuğ Kolankaya, Dr. Aytuğ Kolankaya / Doktorum, Dr. Aytuğ Kolankaya Önerileri, Dr. Aytuğ Kolankaya Sağlık Önerileri, Dr. Zahide Yetiş, Dr. Zahide Yetiş Sağlık Önerileri,Sağlık Programı, www.doktorum.com, www.kanald.com.tr/Doktorum, Zahide Yetiş, Zahide Yetiş / Doktorum

785745

Kanal D’nin reyting kaygısından uzak, halk için yapılan sağlık programı “Doktorum” dertlerinize derman oluyor.

Sunumunu Zahide Yetiş ile birlikte Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptığı Doktorum, özel konu ve konuklarıyla hafta içi her gün sabah saat 08.20- 11.30′da canlı olarak ekrana geliyor.

Doktorum Videoları İçin Tıklayın

Doktorlar ve İletişim Adresleri İçin Tıklayın

Sağlık konusunda en doğru bilgi ve öneriyi, tıp dünyasının seçkin ve güvenilir isimlerini konuk alarak birinci elden halka ulaştıran Doktorum, tıbbi yöntemler, uygulamalar ve operasyonları canlı olarak ekrana getiriyor ya da stüdyo ortamına taşıyor. Doktorum, ayrıca canlı telefon bağlantılarıyla izleyenler ve konuk doktorlar arasında sağlıklı bir köprü oluşturuyor.