Sponsorlu Bağlantılar

42542

Anne ve babasının denizaşırı askeri bir görevde olması nedeniyle Carly 26 yaşındaki garip abisi ile Spencer ile birlikte yaşamaktadır. Onu bu kadar olgun yapan nedenlerden biri de budur aslında. Arkadaşları arasında “bir bilen” olarak kabul edilen Carly yaşıtlarının aksine türlü sorunları rahatça aşmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Şarkının Türkçe Sözleri İçin Tıklayın

Carly’nin en yakın arkadaşı belaları adeta bir mıknatıs gibi üzerine çeken Sam Puckett’tır. Sam, çılgın, eğlenceli ve en önemlisi iyi bir arkadaştır. Her ne kadar haddini bilmez davranış ve sözleri yüzünden kendisini sürekli disiplin kurulunda bulsa da Carly sayesinde problemlerden hep bir çıkış yolu vardır.

iCarly Türkçe İzlemek İçin Tıklayın

iCarly, iCarly Bölümleri İzle, iCarly İzle, iCarly Müziği, iCarly Oyuncuları, iCarly Şarkısı, iCarly Seyret, iCarly Türkçe İzle, iCarly Türkiye, iCarly Videoları, iCarly.com, iCarly.com İzle, iCarly.com Oyunları, iCarly.com Seyret,iCarly.com Sitesi, iCarly.com Türkçe, iCarly.com Türkçe Dublaj, iCarly.com Türkçe İzle, iCarly.com Türkçe Seyret,iCarly.com Türkçe Sitesi, iCarly.com Türkçesi, iCarly.com Turkey, iCarly.com Web Show