Sponsorlu Bağlantılar

İlginç İcatlar: Bilimin Geldiği Son Nokta…Kimin işine yaracak bunlar demeyin. Bilimadamları insanlık için tasarrufa yönelik yeni icatlar yapmaya devam ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni çıkacak bu yüzükler sayesinde, doğum günlerini, evlilik yıldönümlerini unutmayacaksınız. Son 24 saat içinde her saat, parmağınızı 10 saniye boyunca 120 dereceye kadar ısıtıyor.

Suyun basıncı ile çalışan, pil veya elektirik gerektirmeyen ışıklı duş başlıkları…Suyun basıncı ile çalışan bu ışıklı duş başlıkları, suyun sıcaklığına göre renklerini değiştiriyorlar.

Geçebileceğiniz şekilde açılabilen otomatik kapılar..Yatay çubukların uçlarında bulunan sensörler sayesinde çubuklar geçeceğiniz kadar açılıp, ısı yalıtımında yüksek başarı sağlıyorlar.

Dünyada ve Türkiye’de bir ilk.. Fotoselli Taharet Musluğu!
Elinizi her uzatışta 10 saniye süreyle su verir ve otomatik kapanır.Maksimum hijyeni,su tasarrufu ve sağlamlık.4 adet AAA kalem pille 1 yıldan fazla çalışır.

Hijyen günümüzün sorunu. Bir kullanımlık ve hijyenik şartları yerine getiren ürünler revaçta..Ve işte tek kullanımlık sabun.. 18 metre boyunca mükemmel temizlik. 3-4 cm koparın ve kullanmaya başlayın. Bitkisel bazlı rulo, kullan at sabun.

Bu elbise tam 444 adet elektronik devreler ihtiva eden plaketten yapılmış. Gün boyu güneş ışığı ile şarj olan elbise, geceleyin ise değişik renk ve şekillerde ışımaya başlıyor. Üstelik bu ışık oyunları bir bilgisayarla değiştiriliyor.

Güzel bayan nefes aldıkça, pervane dönüp elektrik üretiyor ve şiddetine göre led parlıyor.

çevre alanında icatlar

,

icatlar ve tasarımlar

,  su tasarrufu ile ilgili tasarımlar,  çevremiz için değişik icatlar,  temizlik ile ilgili icatlar,  kimya ile ilgili icatlar,  en ilginç keşifler,  su tasarrufu ile ilgili basit icatlar,  küresel ısınma ile ilgili icatlar,  çevre ile ilgili icatlar,  yağ ile ilgili icatlar,  tasarımlar ve icatlar,  tasarımla ilgili icatlar,  çevreyle ilgili tasarımlar,  ilginç keşifler,  su icatları,  çevreyle ilgili icatlar,  tasarruf icatları,  çevre ile ilgili basit icatlar,  kimya ile ilgili icatlar,  temizlik alanındaki icatlar