Sponsorlu Bağlantılar

Anahtar Kelimeler : Özlem Yılmaz, Özlem Yılmaz kaç yaşında, Özlem Yılmaz hayatı, Özlem Yılmaz kimdir?, Özlem Yılmaz yaşı kaç, Özlem Yılmaz biyografisi, Özlem Yılmaz hakkında, Özlem Yılmaz tanıyalım, Özlem Yılmaz nereli, Özlem Yılmaz hakkında yazılanlar, Özlem Yılmaz sağlığı, Özlem Yılmaz cilt bakımı, Özlem Yılmaz saç modeli, Özlem Yılmaz güzellik sırrı, nerede doğdu, biyografiler…

Özlem Yılmaz Biyografisi


Mesleği: Sinema Oyuncusu & Dizi Oyuncusu
Doğum Yeri: İstanbul, Türkiye
Doğum Tarihi: 17 Temmuz 1986

Özlem Yılmaz, 17 Temmuz 1986’da Bakırköy’de doğdu.

Özlem Yılmaz, aslen Rize’li olmasına rağmen çocukluk yıları doğduğu şehir olan istanbulda geçmiştir.

Özlem Yılmaz, okula Kartaltepe İlköğretim Okulu’nda başladı ve ardından Kültür Koleji’nde eğitimine devam etti. Yılmaz, Ataköy Cumhuriyet Lisesi’nde orta öğrenimini tamamladıktan sonra çocukluk hayali olan oyunculuk için eğitim almaya karar verdi. Müşfik Kenter’den sinema ve tiyatro eğitimi üzerine özel ders almaya başladı, bunu oyuncunun azimli ve istekli olmasına bunlarla birlikte kabiliyetli oluşuna bağlamak mümkün.

Özlem Yılmaz, babasının vefatının ardından bir yıl kadar oyunculuk eğititiminde uzak kalan yetenekli oyuncu, bir yıl sonra tekrardan eğitimine başladı ve 2006’da “Müjdat Gezen Actor Studio” bölümünden mezun oldu.

Özlem Yılmaz, “Dicle”, “Rüyalarda Buluşuruz”, “Zoraki Koca” ve “Servet Avcısı” gibi ünlü yapımlarda rol alarak başarılı performansıyla göz doldurdu.

Özlem Yılmaz’ın Rol Aldığı Yapımlar

Servet Avcısı (2008)
Dantel (2008)
Zoraki Koca (Ayşe) (2007)
Felek Ne Demek (2006)
Karagümrük Yanıyor (Elmas) (2006)
Dicle (Lal) (2006)
Rüyalarda Buluşuruz (Emine) (2006)

Anahtar Kelimeler : Özlem Yılmaz, Özlem Yılmaz biyografi, Özlem Yılmazin biyografisi, Özlem Yılmaz biyografisi, Özlem Yılmaz özgeçmişi, Özlem Yılmaz hayatı, Özlem Yılmaz hakkında, Özlem Yılmaz sağlığı, Özlem Yılmaz sağlık, Özlem Yılmaz tanıyalım, Özlem Yılmaz medyadaki yeri, Özlem Yılmaz resim, Özlem Yılmaz fan, Özlem Yılmaz nerede oturuyor, Özlem Yılmaz boyu kaç, Özlem Yılmaz kaç kilo, biyografiler…