Sponsorlu Bağlantılar

Emel’le her şey tam tadında olacak. Ana yemeklerden, ara sıcaklara, pastalardan, mezelere birbirinden lezzetli ve özel yemekler, Kanal D ekranından sofralara yansıyacak. Hanımlar artık, yalnızca tariflere mecbur kalmayacak, Emel’le doğru yemek yapmanın tüm püf noktalarını da öğrenecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Yemek tarifleri için tıklayın.


Tam Tadında hafta içi her gün saat 12:00′de Kanal D’de..

TAM TADINDA BİRBİRİNDEN İLGİNÇ KONUKLARI AĞIRLAYACAK

Birbirinden lezzetli, görseli güçlü yemek tarifleriyle kadınlar artık Emel’in yemek tariflerini bekleyecek. İçinde sağlıklı beslenmenin de yer alacağı ve pratik bilgilerle yoğrulacak program, günlük hayata dair sohbetlerle renklenecek.

Sadece yemek tarifi vermekle yetinilmeyecek programda, yemek pişirmeye dair doğru ve pratik bilgiler, yemeği pişirip yemenin yanında estetik sunumun nasıl yapılacağı, sağlıklı beslenmeye dair önemli konular, mutfakta israfın önlenmesi de programın ön plandaki konuları olacak.

Yaptığı ilginç ve farklı yemek ve yiyeceklerle ünlü kişiler, ünlü olmayan ama farklı bir yiyeceği ustalıkla yapabilen kişiler, belli bir hastalığa iyi gelebilecek yemek ve yiyeceklerden bahsedecek uzmanlar, sohbetiyle yemeğe tat katabilecek kişisel gelişim uzmanları, bu programın konukları arasında yer alacak.

Emel Başdoğan, Emel Başdoğan 2010, Emel Başdoğan Tam Tadında İzle, Emel Başdoğan Tam Tadında Seyret,Emel Başdoğan Tam Tadında Tarifleri, Emel Başdoğan Tam Tadında Videoları, Emel Başdoğan Tam Tadında | Kanal D, Tam Tadında Canlı İzle, Tam Tadında Canlı Yayın, Tam Tadında İnternet Sitesi, Tam Tadında İzle, Tam Tadında Online İzle, Tam Tadında Programı, Tam Tadında Seyret, Tam Tadında Son Bölüm Seyret, Tam Tadında Tarifleri,Tam Tadında Tekrarı, Tam Tadında Videoları, Tam Tadında Yemek Tarifleri, Tam Tadında Yeni Bölümleri İzle,Tam Tadında Yeni Tarifler, Tamtadinda.com, tamtadinda@kanald.com.tr, Videolu Yemek Anlatımı, Videolu Yemek Tarifleri, www.kanald.com.tr/Tamtadinda