Sponsorlu Bağlantılar
Seven ve sevmeyen erkeğin arasında çok fark vardır. Sevmeyen erkek sevmediğini davranışlarına yansıtır. İşte sevmeyen erkek Ne Yapar;

İlişkiniz devam eder. Fakat ilişkide olduğunuz erkek sorumsuzdur ve tabiri cahizse sizi takmaz. Ne yaptığını nerede olduğunu size pek anlatmaz .Bazen bir iki hafta ortadan kaybolur ve bi anda sizi arar.

Buluşmalarınıza önem vermez. Kafa dengi arkadaşlarıyla daha çok vakit geçirir. Randevularda önceliği arkadaşlarına verir.

Bu kafada arkadaşlarıyla sürekli seyahat yada gezi planları yapar. Bu planlardan asla size bahsetmez. Yani bilmenizi ve sizinde gelmenizi istemez.

Bir akşam için sözleşmişseniz ve arkadaşlarıyla konuşup eylenecekse sizi arayarak çok önemli bir işinin çıktığını söyler. Konuşmadan sonra ararsanız ulaşamazsınız. Karşınıza telesekreter çıkar. Ertesi gün güzel bir mazeret bularak sizden özür diler.

Erkek sizi dışarıya götürmez ve size kesinlikle para harcamaz. Hatta bazı erkekler sizdende para istiyebilir. Malesef kadınlar genellikle bunu anlamadığı için bu erkeği desteklerler ve yapabildikleri kadar arka çıkarlar. Bu çok yanlış bir davranıştır.

Haftasonu akşam hazırlanırsınız. Biryere çıkmak istersiniz. Ama erkek hafta için çalışmasına rağmen sizi görmek istemez