Sponsorlu Bağlantılar

Baza başlıkları kullandığımız bazalara daha modern ve şık görünüş sağlayan aksesuarlardır.  Kişisel zevkimize ve oda dekorasyonumuza göre baza başlık çeşitleri farklı desenlerde, renklerde ve malzemelerde karşımıza çıkabilmektedir.

Genellikle baza başlıkları son zamanlarda çok tercih edilen deri başlıklar veya kumaş, metal, ferforje ve yarı deri yarı kumaş şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Şık ve estetik görünümleri ile baza başlıkları çeşitleri arasında hemen hemen her zevke uygun bulmak mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Baza başlık ölçüleri tek ve çift kişilik olmak üzere farklılık gösterebiliyor.  90 cm ile 210 cm arasında baza ölçülerine göre başlıklar bulunabilmektedir. İstenildiğinde ise bu ölçüler dışına çıkılıp özel baza başlıkları imal edilebilmektedir.

baza başlıklarıbaza başlıklarıbellona baza başlıkları 1bellona baza başlıkları 2bellona baza başlıkları 3deri baza başlıklarıistikbal baza başlıkları 1istikbal baza başlıkları 2istikbal baza başlıkları 3vardar baza başlıkları 1

Birkaç firmanın baza başlıkları modelleri.

Baza başlık fiyatları 100 TL ile 500 TL arasında değişebilmektedir. Baza başlık fiyatları markasına, kullanılam malzemeye (deri, bez, demir, ferforje gibi) ve modellere göre farklılık gösterebilmektedir.