Sponsorlu Bağlantılar
Çok katlı evlerde lüksü ve rahatlığı kazandıran taşıma sistemleri çeşitlilik gösteriyor. Ev dekorasyonu na eklenebilecek olan taşıma sistemleri, merdiven çıkmayı sevmeyen veya yaşlı ya da engelli kimseler için çok ideal. Dubleks evler, tripleks villa ve yalı tipi evler için özel olarak tasarlanır.

Ev Asansörleri
Ev tipi asansörler düşük hızlı asansörlerdir. Yapının inşası sırasında özel bir bölme ya da proje gerektirmez. Montaj sırasında asansör kuyusuna ihtiyaç yoktur. Merdiven boşluğu ya da uygun herhangi bir boşluk asansör yolu olarak kullanılabilir. Bu tip asansörler paket halinde üretilir. Ev asansörleri opsiyonel olarakta üretilebilir. İç ve dış mekânda montaj edilebilme özelliğine sahiptir. Ev asansörleri hidrolik çalışan sistemler. Seyir mesafesi 9mm. Ve taşıma kapasitesi 300 kg. dır. Asansör malzemesi olarak dekorasyona uygun cam ya da çelik kabinler kullanılabilir. Otomatik açılan sürgülü kapılar ya da normal kapılı asansörler isteğe göre şekillendirile biliyor.

Ev asansörleri - ev tipi asansör sistemleri

Döner Merdiven Sistemi
Ev asansörlerinin dışında diğer bir seçenekte döner merdiven sistemidir. Kavisli ve döner merdivenler için tasarlanan bu taşıma sistemi iç ve dış mekânlarda uygulanması mümkündür. Döner merdiven sistemini genellikle yaşlı ve engelli kimseler tercih eder. Tekerlekli sandalye kullanan insanlar rahatlıkla bu sistemi kullanabilir. Döner merdiven sisteminin kabini güvenli ve rahattır. Katlanabilir platformu ve koltuğu yer kazancı sağlar. Renk ve aksesuar seçenekleriyle mekân dekorasyonuna uyum sağlar. Tasarımı ve montajı kolaydır. Aynı zamanda her tür merdiven tipine uyum sağlar. Taşıma kapasitesi 225 kg. rahatlıkla ağır eşyalar bile bu sistemler taşınabilir.

Merdiven taşıma sistemleri ihtiyacı olan evler dışında müzeler, sinemalar, ofisler, restoranlar, alışveriş merkezleri, okullar ve hastaneler gibi çeşitli halka açık yapılarda da kullanılıyor. Engelli insanların sosyal hayattan geri kalmaması için uygulanabilecek merdiven taşıma sistemleri gerçekten duyarlı bir buluş.

Döner merdiven sistemi