Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar,  dijitürk ve dsmart satın almaya imkanı olanlara tavsiyem hemen gidip alsınlar ve istedikleri ligin maçlarını rahatça bir sorunla karşılaşmadan, kaliteli televizyonları ile kendi koltuklarına uzanarak izlesinler.Fakat Türkiye’de yaşıyoruz ve tabiki herkezin bu lüks sayılabilecek uydu alıcılarını satın alamayacağını iyi biliyoruz.İşte bu sayfa futbol düşkünü olup da şampiyonlar ligi ve diğer avrupa liglerinin maçlarını izleyemeyenler için hazırlandı.Artık istediğiniz maçı canlı yayında internetten izleyebileceksiniz.

Şimdi gelelim maç izlemek için indireceğiniz program ve gerekli internet sayfasına.önceden belirtelim ki bu programın ve maçları veren internet sitesinin bizimle hiç bir alakası yoktur.biz sadece bilgilendiriyoruz.

1-ilk olarak buraya tıklayın ve maç izlemek için gereken programı indirin.(eğer link çalışmaz ise buraya tıklayıp açılan sayfadan indirebilirsiniz.)

2-bu programı ileri ileri (next next, okey) diyerek kurun ve internet tayayıcınızı kapatıp yeniden açın.(firefoxu yada internet explorer u yeniden başlatın).

3-   http://livetv.ru/en/allupcoming/ bu linke tıklayarak listeyi inceleyin ve ogün yayınlanan maçların üzerine tıklayın.
4-açılan sayfadaki maçı yayınlayan linkleri teker teker tıklayarak deneyin.ilk olarak biraz yavaş açılır ve maç yayınıda ilk anlarda sorunlu yavaş olabilir.Fakat daha sonra düzelecektir ve gayet iyi bir şekilde maçları izleyebileceksiniz.

Şimdilik bu yöntemle maçları izleyebilirsiniz.

herkeze iyi izlemeler…

Yeni Konumuzu Mutlaka Okuyun!!! Türkiye Süper Ligi ve Avrupa Maçlarını Canlı İzlemek İçin İnternet Siteleri Adresleri Burada! Hemen Tıklayın!!!

Yeni Konumuzu Mutlaka Okuyun!!! Türkiye Süper Ligi ve Avrupa Maçlarını Canlı İzlemek İçin İnternet Siteleri Adresleri Burada! Hemen Tıklayın!!!