Sponsorlu Bağlantılar

Prof.Dr.Ahmet Maranki İdrar yolu enfeksiyonu hastalığı için bitkisel tedavi yöntemi

İdrar Yolu Hastalığı için kürler;

– 1 Bardak kaynar suya, 4-10 gram andız otu kökü konulur. 10 dakika bekletilip , günde 2-3 bardak içilir.
– 8 kilo kaynar suya 500 gram sarı kantaron konur. 40 dakika kaynatılır,süzülür. Sabah, öğle, akşam yemeklerden 1 saat önce 1 bardak içilir.
– 1 Bardak kaynar suya,10 gram hatmi çiçeği konulur.10 dakika bekletilip, balla tatlandırılarak, günde 2-3 bardak içilir.
– 1 bardak kaynar suya 10 gram civanperçemi konulur. 10 dakika bekletilip, günde 2-3 bardak içilir.
– 1 bardak kaynar suya, 2 gram taze veya kuru kiraz sapı konulur. 10 dakika bekletilip, günde 2-3 bardak içilir.

ÖNERİLEN BİTKİLER:
-HATMİ
-ISIRGAN OTU
-MAYDONOZ
-KARAHİNDİBA

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu idrar yolları iltihabı tedavisi formülü

750 ml kadar kaynamakta olan suyun içerisine 250-300 gram karnabahar ilave edilir. Karnabahar, tencerenin ağzı kapatılarak, 5-6 dakika kısık ateşte haşlanır. İdrar yolları iltihabı ve enfeksiyonu için hazırlanan bu karnabahar kürünün yarısı sabah, diğer yarısı ise akşam, aç karnına veya tok karnına, içilir.

Karnabahar kürü her gün taze olarak hazırlanmalıdır ve tam uygulama süreci şöyledir: 7 gün uygula, 3 gün ara ver, 7 gün uygula, 3 gün ara ver ve 7 gün daha uygulayıp kürü tamamla. Yani kronik idrar yolları enfeksiyonu kürü, üçer günlük aralar hariç, toplam 21 gün içilmiş olacaktır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu kür için taze karnabahar kullanılmasının ve bitkisel kürün her gün taze olarak hazırlanmasının önemli olduğunu, ayrıca süzülen kürden arta kalan karnabaharların öğünlerde salata olarak tüketilebileceğini belirtmektedir.

“idrar yolları ” ~ 7 ~ aerobik hareketleri ~ ahmet maranki idr ~ ahmet maranki idrar yanmas ~ ahmet maranki idrar yolları iltihabı ~ ahmet maranki idrar yolu enfeksiyonu ~ bitkisel çözüm idrar yolu enfeksiyonu ~ bitkisel idra ~ çocuklarda idrar yolları enfeksiyon doğal tedavi ~ çoçuklarda idrar yolu enfeksiyonunda bitkisel yöntemler ~ çocuklarda idraryolu enfeksiyonu ~ çocukta idrar yolu enfeksiyonunda bitkisel tedavi ~ enfeksiyonlara doğal çözüm ~ erkekde idrarda yanma ~ erkeklerde idrarda yanma bitkisel ~ erkekte idrar yolu enfeksiyonu bıtkısel ~ gebelerde idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi ~ ibrahim saraçoğlu idraryolu iltabı için kürleri ~ idrar enfeksiyonu bitkileri ~ idrar enfeksiyonu icin bitkisel cozum ~ idrar ilti ~ idrar iltihabına ~ idrar kaşıntısı için bitkisel ilaç ~ idrar yolları ~ idrar yolları enfeksiyonu bitkisel ~ idrar yolları enfeksiyonu bitkisel çözüm ~ idrar yolları enfeksiyonu bitkisel çözüm ~ idrar yolları enfeksiyonu tedavisi bitki kürü ~ idrar yolları enfeksiyonuna bit ~ idrar yolları iltihabı bitkisel ~ idrar yolları iltihabı bitkisel ilaçlar ~ idrar yolu enfeksiyonu doğal tedavi ~ idrar yolu enfeksiyonu için kür ~ idrar yolu enfeksiyonu tedavisi ~ idrar yolu iltab ~ idrar yolu iltihabı alternatif tıp ~ idrar yolu iltihaplanması hangi bitkilerle tedavi edili ~ idrar yolu yanması ~ idrarda kaş ~ idraryolu enfeksiyonu ~ kadınlarda idrar yolu ıltihabı icin hangı bıtkı cayı ıy ~ maranki idrar ~ maranki idrar yolu iltihabı ~ maranki idrar yolu iltihabı

İdrar Yolu Enfeksiyonu Bitkisel Tedavi

İdrar yolu hastalıklarında aşağıdaki bitkisel tedavi yöntemlerinden herhangi birinin uygulanması tavsiye edilmektedir:

idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedaviidrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi

1- İdrarda kan görülürse; Cinsel ilişkiye ara verilir ve 3’er gram şap, nar çiçeği, iki kardeş kanı, 6 gram kitre, 2 gram arap zamkı bu malzemeler karıştırılır, mazı veya semiz otu suyu ile yeteri kadar içilir.
2- 50’şer gram geyik boynuzu külü ve kitre alınır, karıştırılır mersin yaprağından yapılmış şerbetle üçer gram içilir.
3- 30 adet incir, 5 gram salatalık çekirdeği, 1 gram çam fıstığı, 9 tane kabuklu badem ve 9 gram ebe gömeci karıştırılır ve sabahları aç karnına 6’şar gram yenilir.
4- Bir adet dere otu yenilir.
5- 10’ar gram pazı tohumu, günlük isimli bitki, sümbül, kilermeni karıştırılır ve kaşık kaşık yutulur.
6- On gün havuç tohumu 20 gram bal ile birlikte yutulur.
7- 25 gram havuç tohumu 25 gram şeker ile birlikte karıştırılır ve bir defada yutulur. Aynı karışıma 7 gün devam edilir.
8- Bir bardak inek sütü yeteri kadar şeker ilave edilerek içilir.
9- Nar kabuğu, ayva kabuğu, armut kabuğu ve mazı kaynatılır ve bir bardak içilir.
10- Kantaron çiçeği bir bardak kaynatılıp içilmelidir.
11- Geyik boynuzunun külü, kitre ile karıştırılır ve bir kaşık kadar alınarak defne tohumu suyu ile birlikte içilir.
12- 15 gram havuç tohumu on beş gün sıcak su ile birlikte yutulur geçmez ise bir on beş gün daha devam edilir.
13- 15 gram helile, 30 gram günlük isimli bitki ve 30 gram mahlep birlikte iyice karıştırılır ve yeteri kadar bal ile birlikte macun kıvamına getirilir birer kaşık yenir.

    idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi, idrar yolu enfeksiyonundan kurtulmanın yolları, idrar yolu enfeksiyonu belirtileri bitkisel çözüm, ahmet maranki idrar yolu enfeksiyonu tedavisi, bebeklerde idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi, idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi ahmet maranki, idrar yolu iltihabına bitkisel çözüm, idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavisi, idrar yolu iltihabı bitkisel tedavi, idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi ömer coşkun, ahmet maranki idrar yolu enfeksiyonu, idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi maranki, idrar yolları iltihabı bitkisel tedavi, idrar yollari iltihabi bitkisel tedavi, idrar yollar, ahmet maranki idrar yolu iltihapları, idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi maydonoz, , maranki idrar yolu enfeksiyonu, idrar yolu enfeksiyonunda bitkisel yöntemler